ЗІРКА “ДОВБУША”, СТЕНДАП-ВИСТАВА І ПРАВДА, ПРО ЩО МОВЧАТЬ ЧОЛОВІКИ 9 ГРУДНЯ У ВІННИЦІ

Афіша

Чого хоче жінка? Про що мовчать чоловіки?

Вся правда! Дуже весела і знайома кожному!

9 грудня о 19.00 у концерт–холі «Mont Blanc» у найвідомішій моновиставі Бродвею та Лас-Вегаса — «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER»!

Головну роль зіграє блискучий Олексій Гнатковський — незрівнянний Іван Довбуш з фільму «Довбуш» та зірка Івано-Франківського національного театру ім. І. Франка.

Талановитий і харизматичний актор із задоволенням розкриє для вас найпотаємніші сторони стосунків жінок і чоловіків, а також разом із вами поміркує над життям із усіма його складнощами й радощами.

Це буде чесно, весело й точно незабутньо!

 Я вам скажу по-простому: «Про що мовчать чоловіки»  це найкраще, що може бути! Якщо ви дотепер не бачили цю виставу, ви дуже багато втратили! Вінниця, не проґавте 9 грудня показ у вашому місті!  запрошує вінничан Олексій Гнатковський.

Вистава поставлена за п’єсою американського коміка і психолога Роба Беккера «Defending the Caveman», що стала суперпопулярною з найпершого показу у 1995 року. Зважаючи на шалений успіх, навіть одну з вулиць Нью-Йорка перейменували на «Дорогу Печерної людини» (аналог назви п’єси).

П’єса перекладена 35 мовами та отримала чимало відзнак, зокрема: рекорд за тривалістю у форматі шоу одного актора, більше 700 перформансів на Бродвеї, успіх у 45 країнах, понад 8 мільйонів глядачів.

Крім цікавого і близького усім сюжету, особливість вистави «Про що мовчать чоловіки» у тому, що вона презентується в новому форматі та абсолютно відходить від класичних жанрових традицій.

«Про що мовчать чоловіки» побудована за правилами нового жанру — стендап.

Тож глядачів окремо вражає ще й неймовірна форма найближчого контакту із актором. Здається, що він говорить і звертається не просто до кожного, а — саме до вас!

Приходьте 9 грудня о 19.00 у концерт–хол «Mont Blanc» на сучасну і мегавеселу виставу «Про що мовчать чоловіки»!

Ви відчуєте суцільний сплеск позитивних емоцій, а також долучитесь до доброї справи. Адже частина коштів із продажу квитків буде передана на підтримку захисників.

 Із перших днів повномасштабного вторгнення команда «Про що мовчать чоловіки» спільно з «Фондом України» долучилися до купівлі дуже багатьох одиниць професійної техніки для наших військових,  розповідає Олексій Гнатковський.  І ми зараз вирішили відновити показ наших вистав з двох причин: по-перше, нам потрібна допомога для зібрання коштів для ЗСУ, а, по-друге, нам потрібна розрядка для нашого мозку  знову ж таки, щоб ми вміли правильно працювати на нашу економіку і для нашої країни. Тому я запрошую вас на виставу «Про що мовчать чоловіки» і ми разом зробимо багато добрих справ! Слава Україні!

Квитки на виставу (від 270 грнкупуйте на сайті https://afisha.vn.ua

Також квитки можна придбати у всіх касах «Афіша Вінниці»: у театрі ім. Садовського, готелі «Франція», Вінницькій філармонії, Вінницькому планетарії, креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK», магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», центрі розвитку «Origami», магазинах святкового декору «Aladdin» (у ТЦ «Plaza Park» і ТЦ «Barbara»), тур-клубі «Бідняжка».

_____________________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *