ВЕЛИКА ПОЛІЦЕЙСЬКА РОКІРОВКА

Аналітика

Відбуваються масштабні ротації керівників обласних главків Національної поліції.

Недавній керівник ГУНП у Вінницькій області полковник Іван Іщенко очолив поліцію Чернігівщини, його представлення відбулося 13 жовтня 2023 р. А днем раніше поліцейським Вінницької області був представлений новий керівник главку полковник Юрій Пархоменко.

Натомість, нещодавній керівник ГУНП в Чернигівській області полковник Володимир Нідзельський працюватиме в центральному апараті Нацполіції Києва.

В той же час Юрій Пархоменко до Вінниці працював начальником Департаменту міграційної поліції, замість нього на цю посаду тепер призначений Сергій Шайхет, отримавший 29 вересня 2023 р. по указу президента Зеленського звання генерала.

Сергій Шайхет керував ГУНП в Миколаївській області, тепер на цю посаду призначено полковника Сергія Махна, який до цього очолював управління карного розшуку Національної поліції у місті Києві.

13 жовтня 2023 р. особовому складу був представлений і новий начальник ГУНП у Дніпропетровській області – полковник Олександр Ганжа, який до цього займав посаду начальника ГУНП в Рівненській області.

До цього, у вересні 2023 р. генерал поліції Анатолій Щадило, який багато років очолював поліцію Дніпропетровської області, отримав призначення на посаду керівника поліції Київської області. Він замінив на цій посаді генерала Андрія Нєбитова, який був призначений на посаду заступника голови Національної поліції України.

І це ще, здається, далеко не «кінець фільму».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *