Новим директором «яришівського гетто» став вчитель математики
Голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий призначив нового керівника Яришівського психоневрологічного будинку-інтернату, який підпорядкований обласній раді. Ним став Денис Панченко, який раніше працював учителем математики та вихователем у Серебрійській спеціальній школі-інтернаті. Згідно з розпорядженням, яке підписав Соколовий, Панченко приступив до виконання обов’язків директора 20 травня 2026 року. Це призначення відбулося після того, як попереднього директора, […]
Продовжити читання
