ЗМІ: ЗАТРИМАЛИ ВІТАЛІЯ КРОПАЧОВА, ВУГІЛЬНОГО «БАРОНА» ЧАСІВ ПОРОШЕНКА

Боротьба з корупцією

Детективи Державного бюро розслідувань та Національної поліцішї затримали фактичного власника ТОВ «Краснолиманське», що входить до групи компаній ТОВ «Укрдонінвест» Віталія Кропачова.

Про це повідомляє видання Економічна правда, з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

За даними слідства, через своє підприємство та службових осіб Міністерства енергетики та Державної податкової служби він завдав державі шкоди на понад 2 млрд. грн. на махінаціях у вугільній сфері.

Віталій Кропачев є власником «Укрдонінвесту» (вугільний бізнес та видобуток газу). У 2014 р. він викупив кілька збагачувальних фабрик на підконтрольній частині Донеччини та Луганщини, а у 2017 р. — шахту «Краснолиманська».

Кропачов був «смотрящим» у вугільній галузі від колишнього першого заступника голови фракції «Блуку П. Порошенка» і бізнес-партнера Порошенка – Ігоря Кононенка. Сам Кропачов це спростовував.

У 2019 р. почав розвивати медіанапрямок. Зокрема, купив 2 ТВ-канали, «Інфо24» і «Так TV», а у грудні 2021 р. придбав компанію «Ера продакшн». Влітку 2022 р. Кропачов придбав компанію «Корона Санрайс», яка володіла цифровою ліцензією на трансляцію «4 каналу». У 2023 р. запустив телеканал Ukraine World News.

У 2023 р. «Укрдонінвест» стала переможцем повторного приватизаційного аукціону з продажу Білгород-Дністровського морського торговельного порту.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *