ЯК ВІННИЧАНИН ПЕРЕПРАВЛЯВ В УГОРЩИНУ УХИЛЯНТІВ ЗА 8000 ЄВРО

Кримінал

Львівські поліцейські затримали організатора незаконного перетину кордону, який надавав послуги за 8000 євро. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

У Львові був затриманий 43-річний мешканець Вінниці, який підшукував серед своїх знайомих військовозобов’язаних, що планували покинути Україну. Він діяв як “гід”, відвозячи їх до кордону з Угорщиною, а інші особи переводили їх через державний кордон лісосмугою поза офіційними пунктами пропуску.

Крім цього, вінничанин проводив чоловікам детальний інструктаж щодо подальших дій після того, як вони опиняться в іншій країні. Зокрема радив називати себе біженцями, аби уникнути депортації. Свої «послуги» зловмисники оцінювали в 8000 євро.

Під час арешту організатора він отримав гроші від одного з “клієнтів”, що підтверджує його вину. Слідчі підтвердили йому підозру за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України із заставою 242 000 гривень. Якщо його визнають винним у незаконному переправленні осіб через кордон, йому може загрожувати до 9 років ув’язнення.

Спільно з працівниками прикордонної служби проводиться розслідування, і встановлюються інші особи, причетні до цієї діяльності.

_________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *