КРОВОСІСІ АЗАРОВУ-ПАХЛУ ПОВІДОМИЛИ ПРО НОВУ ПІДОЗРУ

Кримінал Україна

Колишньому прем’єр-міністру України Миколі Азарову оголошено про нову підозру – в інформаційній діяльності на користь росії.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

Азарову інкримінують вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, провадження інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та у виправданні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії російської федерації проти України (ч. 3 ст. 109, ч. 6 ст. 111-1, ч. 3 ст. 436-2 КК України).

Як повідомляє Офіс генпрокурора, за даними слідства, «експрем’єр-міністр, який із 2014 р. переховується на території держави-агресора, від початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні, використовуючи російські медіа та мережу інтернет, провадить активну інформаційну діяльність у співпраці з російською федерацією».

«Шляхом просування російських наративів він проводить інформаційну діяльність, спрямовану на дискредитацію української держави. У цих відеозаписах, які були розміщені на YouTube-каналі «Иная правда» та медіапорталах російських ЗМІ, колишній прем’єр-міністр виправдовує збройну агресію російської федерації проти України, розпочату в 2014 р., та окупацію частини території України. Також він висловлює публічні заклики до повалення конституційного ладу в Україні насильницьким шляхом», – зазначають у прокуратурі.

За інформацією Офіса генпрокуроа, Азаров закликає до денацифікації та насильницької зміни української влади, поширює наратив, що спеціальна операція путіна врятувала Донецьк від захоплення, «запобігши цій трагедії», та називає події в Бучі «фейком».

Раніше Азарова обвинувачували у вчиненні державної зради та наданні допомоги російській федерації у проведенні підривної діяльності проти України (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111 КК України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *