СПРОБА НЕЗАКОННОГО ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ : ІНОЗЕМЕЦЬ ЗАПРОПОНУВАВ ХАБАР ПРИКОРДОННИКАМ НА $1000

Кримінал

27 вересня на міжнародному пункті пропуску “Могилів-Подільський – Отач,” виникає ряд серйозних питань щодо порушення кордону та спроби незаконного в’їзду на територію України. За інформацією поліції, 25-річний іноземець намагався пройти кордон без відповідних дозволів і виявився в ситуації, де йому відмовили у перетині кордону.

Проте, ситуація стала ще складнішою через намагання цього особи вплинути на прийняття рішення прикордонників за допомогою неправомірної вигоди в сумі 1000 доларів США. Речовий доказ – гроші, вилучено. Важливо відзначити, за цим фактом поліція розпочала розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. За такий злочин правопорушнику загрожує покарання – штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Щодо іноземця, його в’їзд на територію України був заборонений на підставі прийнятого рішення.

Зазначена подія перебуває в стадії досудового розслідування, і процесуальне керівництво ним здійснюється Могилів-Подільською окружною прокуратурою. Деталі та результати цього розслідування будуть надані відповідно до закону після його завершення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *