ЖИТЕЛЮ БАЛТИ ЗАГРОЖУЄ ДО 8 РОКІВ В’ЯЗНИЦІ ЗА СЕРІЮ КРАДІЖОК У ДВОХ ОБЛАСТЯХ

Кримінал

Протягом останнього місяця правопорушник вчинив понад двадцять злочинів на території Вінницької та Одеської областей. Оперативники відділу поліції № 1 Гайсинського райуправління здійснили успішну розкриття і розшук правопорушника у місті Балта. Тепер йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

За інформацією начальника відділу поліції № 1 Гайсинського райуправління Вадима Революка, серія злочинів була скоєна з 22 по 24 вересня на території Ольгопільської сільської громади Гайсинського району. Поліцейські вжили оперативних заходів і знайшли співпрацюючого раніше з аналогічними злочинами 44-річного жителя міста Балта Одеської області.

В ході розслідування встановлено, що зловмисник проникав до будинків місцевих жителів, викрадав їхнє майно і збував його на ринку.

Зазначено, що ця особа також була причетною до майнових правопорушень на території Одеської області. Поліція вилучила частину викраденого майна.

Правоохоронці Вінниччини розшукали 44-річного раніше судимого зловмисника, причетного до понад 20 крадіжок

Поточно проводяться досудові розслідування, і розглядається питання про повідомлення чоловікові про підозру і заходи запобіжного характеру.

За цими фактами розпочато досудове розслідування згідно зі статтею 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), яка передбачає покарання до 8 років позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *