ЗНАЙОМИЙ ПРИВЛАСНИВ 5700 ГРН :ДОСУДОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ В ГАЙСИНСЬКОМУ РАЙОНІ

Кримінал

Поліцейські Соболівської територіальної громади отримали повідомлення від 52-річного місцевого мешканця щодо вчиненого злочину. Заявник стверджує, що його знайомий взяв його банківську картку та вилучив з неї суму у розмірі 5700 гривень без його дозволу.

За інформацією начальника відділення поліції № 1 Гайсинського районного управління поліції, Андрія Бойцуна, потерпілий звернувся до свого знайомого з проханням зняти зі свого рахунку зазначену суму грошей. Він передав йому банківську картку для цієї операції, проте після цього зловмисник зник, забравши із собою як картку, так і гроші.

Поліцейські встановили місцезнаходження зловмисника та виявили, що 40-річний приятель потерпілого привласнив собі гроші і витратив їх на особисті потреби. Була вилучена банківська картка.

Наразі слідчі поліції розпочали кримінальне розслідування згідно зі статтею 185 частини 4 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років. Розслідування цього кримінального провадження знаходиться на етапі досудового розслідування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *