У ВІННИЦІ УСПІШНО ПРОВЕЛИ ДРУГУ ТРАНСПЛАНТАЦІЮ СЕРЦЯ ВІД ПОМЕРЛОГО ДОНОРА
20 лютого на базі Вінницької обласної лікарні ім. М.І.Пирогова спеціалістами лікарні та НІССХ ім. М.М.Амосова успішно виконана друга трансплантація серця від померлого донора на Вінниччині. Повідомляє очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов. Вже рік проводиться активна співпраця Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова з Національним інститутом серцево – судинної хірургії ім. М.М.Амосова. Щиро дякую директору НІССХ […]
Продовжити читання
