У “ПИРОГОВЦІ” ПРОВЕЛИ УНІКАЛЬНУ ОПЕРАЦІЮ: ВЖИВИЛИ ІМПЛАНТАТ У КІСТКУ АМПУТОВАНОЇ КІНЦІВКИ ПАЦІЄНТА

Медицина Здоров'я

Унікальну для вітчизняної медицини операцію остеоінтеграційного протезування провели на базі Вінницька обласна клінічна лікарня імені М. І. Пирогова.

Остеоінтеграційне протезування передбачає вживлення внутрішньокісткового імплантату у кістку ампутованої кінцівки пацієнта, до зовнішньої частини якого в подальшому фіксуються компоненти протеза. Дана методика є інноваційною для України і спрямована на те, щоб підвищити мобільність пацієнта та пришвидшити реабілітацію після ампутації. Важлива перевага остеоінтеграції в тому, що вона повертає пацієнтові чутливість, він може відчувати і розрізняти поверхні, на які наступає.

Для нашої держави зараз дуже важливо мати можливість проводити подібні оперативні втручання, наразі проведено всього декілька таких операцій.

Фахівці ВОКЛ ім. М.І.Пирогова впроваджують новий напрям протезування за сприяння та допомоги одного з провідних спеціалістів у світі – австралійського ортопед – травматолога Муньєд Аль Мудеріс. Він зробив вже майже півтори тисячі подібних операцій по всьому світу. Його пацієнти ведуть активний спосіб життя і працюють без обмежень.

«Ідея остеоінтегрування – це швидка реабілітація та повернення до самостійного життя. Я маю пацієнтів по всьому світу – це люди, які потрапили в автокатастрофу, військові з мінно-вибуховими травмами, а також ті, хто постраждали внаслідок інфекційних та інших хвороб», – зазначив Аль Мудеріс.

Робити перші кроки на імплантованих протезах можна вже на другий день після операції. Ще за шість тижнів – повноцінно ходити.

Пишаємося тим, що для наших пацієнтів, які зазнали значних травм, стають доступними сучасні технології та методи лікування і реабілітації на базі ВОКЛ ім. М.І.Пирогова.

______________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *