ВІННИЦЬКІ ХІРУРГИ УСПІШНО ВИДАЛИЛИ ДВА МЕТАЛЕВИХ УЛАМКА З СЕРЦЯ 22-РІЧНОГО ХЛОПЦЯ

Вінниця Здоров'я Медицина

Два металевих уламки успішно видалили з самого серця.

Пацієнт 22-років отримав проникаючу травму з пошкодженням органів грудної клітки. Після дообстеження було виявлено 2 сторонніх тіла – металеві уламки в стінці правого шлуночка серця.

7 березня в умовах гібридної операційної Вінницька обласна клінічна лікарня імені М. І. Пирогова успішно проведено надскадне високотехнологічне оперативне втручання на працюючому серці пацієнта без зупинки кровообігу через міні-доступ – міні j-стернотомію, з застосуванням сучасних методів рентгеннавігації та магнітних пристроїв.

Операція проведена командою кардіохірургів ВОКЛ ім. М.І.Пирогова на чолі з Сергійчуком О.Л. сумісною з спеціалістами Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова на чолі з Руденко С.А. Провівши складну високотехнологічну операцію на працюючому серці, кардіохірургам вдалося успішно видалити металеві уламки з серця.

Використання малоінвазивного методу міністернотомії при наданні хірургічної допомоги пацієнту з пораненням серця дозволило зменшити об’єм хірургічної травми, зменшити період післяопераційної реабілітації, що відповідає сучасним світовим стандартам надання медичної допомоги.

Наразі пацієнт почувається добре, проходить післяопераційну реабілітацію.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров`я.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *