ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ МІНВЕТЕРАНІВ ЗАКЛИКАЄ МІНІСТЕРКУ ЮЛІЮ ЛАПУТІНУ ПІТИ ГЕТЬ

Політика Україна

Громадська рада при Міністерстві у справах ветеранів публічно звернулась до очільниці профільного відомства Юлії Лапутіної з закликом піти з посади через бездіяльність та саботаж роботи, що шкодить не тільки ветеранам та їхнім родинам, а державі в цілому.

На думку Громадської ради, діяльність міністерки неефективна, ознакою чого є, зокрема, відсутність сформованої державної політики ветеранів.

Крім того, відбувається занепад Мінветеранів як інституції – тільки за останній період змінилось три державних секретаря, декілька разів змінювалась структура міністерства, відтік кадрів катастрофічний.

«Ви ховаєтесь не тільки від громадськості, а й не відвідуєте важливі заходи та навіть засідання комітетів Верховної Ради. На цій посаді ви знищили діалог зі своєю аудиторією – вам не довіряють і не вірять», – наголосила команда Громадської ради.

Також, на думку Громадської ради, Лапутіна перетворила міністерство в свій «особистий івент-офіс, який проводить нікому не потрібні заходи».

Крім того, відзначається «узурпація влади одним заступником» – Світланою Кашенець, яка «не має досвіду роботи з ветеранами взагалі».

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *