НАРДЕП ОЛІГАРХА КОЛОМОЙСЬКОГО МРІЄ ПРО ДИКТАТУРУ, ЯКА «МОЖЕ ДОПОМОГТИ ПЕРЕМОГТИ ВОРОГА»

Політика Шизофренія

Депутат Верховної Рада від партії «Слуги народу» Сергій Демченко вважає, що диктатура як інструмент може допомогти перемогти ворога. В той же час, він заявив, що українці є волелюбними, тому не варто бути схожими на тоталітарний режим росії.

Про це він заявив в ефірі «Новини Live».

За словами Демченка, наразі він «не відчуває повної диктатури».

«Але я можу сказати, що дійсно максимальна кількість рішень приймається президентом, максимальна кількість державних органів зорієнтована на президента. Напевно відповідальність у повному обсязі за питання війни, міжнародні – 100% на президенті… Я думаю, що для країни, людей диктатура – це точно в мінус завжди. Але для перемоги у війні, можливо, це той інструмент, який може допомогти перемогти ворога», – сказав депутат.

Мало кому відомий адвокат із селища Дослідне Дніпропетровської області Сергій Демченко у 2019 р. потрапив до Верховної Ради, перемігши як висуванець партії «Слуга народу» на одномандатному виборчому окрузі № 29 в Дніпрі (частина Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпра, Дніпровський та Петриківський райони). Після цього більш відомим для широкого загалу Демченко не став. Зате у вузьких колах він доволі відома персона. І ось чим:

  • захищав у судах одіозну «суддю Майдану» Оксану Царевич, причому, як сам стверджував, безкоштовно;
  • брав участь у т. з. «міжнародній конференції», організованій для відбілювання репутації скандального голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка, – на конференцію були запрошені народні депутати України та члени Венеціанської комісії, проте міжнародні експерти відмовились від участі у шоу, тому були присутні лише представники «Слуги народу» та судової влади;
  • Демченко вніс законопроект про заборону мітингів біля будівель судів;
  • ну, і головне – у 2020 р. Демченко подав на розгляд 1463 поправки у т. з. «антиколомойський закон», чим намагався затягнути його розгляд.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *