НАРДЕПКА СОВСУН ХОЧЕ ВІДПРАВИТИ ДО БУЦЕГАРНІ ПУСТОМЕЛЮ АРЕСТОВИЧА ЗА СЕКСИЗМ

Суспільство Україна Шизофренія

Проти колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича відкрили провадження за сексистські висловлювання на адресу жінок.

Про це повідомила депутатка Верховної Ради від «Голосу» Інна Совсун. Саме вона і подала на Арестовича заяву до правоохоронних органів.

«Сьогодні я отримала відповідь від поліції про початок досудового розслідування. Відомості внесли в ЄРДР. Це означає, що тепер поліція зобов’язана провести розслідування. Також я маю відповідь від Генпрокурора, що справу передали в Київську міську прокуратуру», – зазначила Совсун у соцмережах.

Відомості внесли до ЄРДР за ст. 300 КК України (Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію). Справу передали в Київську міську прокуратуру.

Депутатка Совсун наголошує, що за справою потрібен громадський контроль. І припускає, що якщо провадження доведуть «до логічного завершення», це дасть зрозуміти: закон в Україні – один на всіх, а безкарність більше не є нормою.

Заяву на Арестовича Совсун написала через його висловлювання на «психологічних семінарах». Так, колишній радник ОП називав жінок «істотами» та говорив про бажання «задушити» їх. А про чоловіків казав як про «богів» та «ідолів», яких треба возвеличувати.

«Жінка, як казав мій один знайомий, на чоловіка повинна дивитися, як на ідола. І вимазувати періодично своєю жертовною кров’ю йому губи», – повчав на семінарах Арестович.

Він також називав жінок «неврівноваженими» та казав, що будь-яку суперечку з ними можна вирішити матеріально.

«У момент, коли жінка на вас кричить, дряпає, намагається випити всі соки, зробити вас винним і каже: «Скажи, хоч що-небудь, сволото!». Що ви повинні робити? Варіантів кілька – відійти подалі, кинути гаманець, сказати «Іди, купи собі все, що хочеш». Варіант два – обійняти її мовчки. І варіант три – обійняти й трах#ти», – пропонував Арестович.

Також він стверджував, що, на його думку, всі чоловіки хочуть задушити жінку.

«Хлопчики, доки нас дівчатка не чують, і ми можемо з вами нормально і відверто поговорити. От скажіть, що хочеться зробити із цими істотами? Придушити! Причому душити, не відпускаючи. Спочатку, звісно, хочеться трах#ти, а коли набридне, чи звикли, чи наїлись, далі хочеться придушити нахр#н, щоб її ніколи не було. І після цього не розмикати пальців роки три, доки гарантовано не задушиш. Із цим їхнім ниттям, з тривожністю, зі спробами контролювати, каструвати, нікуди не пускати», – наголошував Арестович.

1 thought on “НАРДЕПКА СОВСУН ХОЧЕ ВІДПРАВИТИ ДО БУЦЕГАРНІ ПУСТОМЕЛЮ АРЕСТОВИЧА ЗА СЕКСИЗМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *