ГРОЙСМАНІВЕЦЬ КРИВЕШКО ВІДЧУВАЄ, ЩО ТАКИХ, ЯК ВІН, СКОРО БУДУТЬ ******, І ПРОСИТЬ ЗАХИСТУ У КОРДу

Аналітика Політика Шизофренія

Екс-депутат Вінницької облради від Радикальної партії Олега Ляшка та діючий депутат цієї ж ради від «Української стратегії Гройсмана» Сергій Кривешко на сесії 27 жовтня 2023 р. скаржився з трибуни на невідомих людей, які начебто переслідували та перешкоджали діяльності депутатів. І запропонував, щоб надалі виїзди депутатів обларади супроводжував підрозділ особливого призначення Нацполіції КОРД.

Пропозиція Кривешка викликала, м’яко кажучи, здивування на обличчі нового начальника главку Нацполіції у Вінницькій області Юрія Пархоменка, який теж був присутнім на сесії.

Пархоменко на відміну від Кривешка, добре розуміє, що призначення Корпусу оперативно-раптової дії або підрозділу КОРД — вирішення надзвичайних ситуацій, рівень яких є настільки високим та складним, що може перевищити можливості сил оперативного реагування чи оперативно-розшукових підрозділів.

Мабуть, Юрій Пархоменко вже знає і хто такий депутат Кривешко.

Сергій Кривешко – власник та керівник приватних підприємств «АТП Кривешко» та «Дивопан» (автоперевезення). Його дружина Ірина Кривешко – керівник апарату Вінницького окружного адміністративного суду та помічниця одіозного судді Олександра Вільчанського, який донедавна очолював цей суд.

В 2016 р., коли у Нацполіції України вирішили провести атестацію особового складу, включивши до складу відповідних комісій представників громадськості, до складу комісії по атестації поліцейського главку у Вінницькій області була включена Ірина Кривешко, як представник Конфедерації вільних профспілок Вінницької області.

Про існування очолюваної Олегом Безверхим Конфедерації вільних профспілок Вінницької області мало хто на Вінниччині здогадується. Але на папері вона існує і значиться структурною ланкою Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ), беззмінним керівником якої є уродженець села Новоживотів Вінницької області Михайло Волинець, нинішній депутат Верховної Ради від «Батьківщини» та фігурант чисельних корупційних скандалів.

КВПУ Волинця і Радикальну партію Олега Ляшка, за чиїм мандатом Сергій Кривешко депутатствував у облраді з 2015 по 2020 р., об’єднує те, що обидві структури обслуговували і фінансувались структурами олигарха Ріната Ахметова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *