ЧИ НАСПРАВДІ ПУТІН ПОМЕР?

Аналітика Політика Шизофренія

Президент країни-агресора путін помер. Зараз його тіло знаходиться в холодильній камері в його резиденції на Валдаї. Таку заяву в інтерв’ю Дмитру Гордону зробив Валерій Соловей, якого називають російським аналітиком.

За словами Соловея, жодних сумнівів у фізичній смерті путіна не існує.

«Він помер, абсолютно точно. Він помер о 20:40 у четвер, 26 жовтня. Безповоротно, остаточно. Принизливо, правда, але абсолютно заслужено. Ніяких сумнівів в його фізичній смерті не існує», – стверджує Соловей.

Так званий аналітик зазначив, що на рубежі 2019-2020 рр. у путіна діагностували рак. У лютому 2020 р. ізраїльські лікарі зробили йому операцію. Тоді вони визначили його горизонт дожиття не більше ніж півтора року.

«З весни вони припинили його лікувати й почалося неминуче погіршення здоров’я, яке раніше вдавалося затримувати. На початку літа мені сказали, що горизонт його дожиття не виходить за межі цього року. А на рубежі серпня-вересня мені повідомили, що він не переживе осінь, і це абсолютно точно», – зазначив Соловей.

«Наприкінці вересня мені сказали, що горизонт наблизився і що він не переживе жовтень… так і сталося. 26 жовтня він помер. Перед цим за кілька днів у нього відмовило серце, після цього він вже знаходився в палаті інтенсивної терапії, тобто в реанімації. О 20:00 у путіна почалося погіршення… викликали додаткову бригаду, проводили додаткові реанімаційні заходи. О 20:40 він помер», – стверджує Соловей.

В той же час, професорка історії Сорбонського університету Франсуаза Том називає Валерія Соловея «істориком та колишнім працівником КДБ».

Франсуаза Том вважає, що Соловей активно розповсюджує чутки про смерть путіна заради поширення серед українців думки про те, що американці нібито вже не хочуть допомагати Україні боротися проти російської агресії та давати всю необхідну зброю, аби завдати гучної військової поразки країні-агресорці, а планують мирні домовленості, перейшли до «політики стримування росії».

За словами професорки Франсуази Том, Соловей заявляє: контакти між росіянами та американцями нібито наростають, тому потрібно домовлятися з коаліцією силовиків і технократів, якщо у її складі не буде фігурантів російсько-української війни. А ймовірна смерть путіна має прискорити ці домовленості. 

«Протягом багатьох років Соловей міг безкарно вдаватися до критики путіна у сто разів нищівнішої, ніж Навальний. Тому він виконує важливу функцію у російському істеблішменті», – підкреслила професорка.

Франсуаза Том зазначила, принаймні з 2019 р. Соловей поширює теорію про те, що Путін однією ногою у могилі, і що йому на зміну прийде команда чудових людей, чекістів і технократів, зокрема і він сам. «Висновок такий, що зроблені Москві поступки не матимуть жодного значення, оскільки ми йдемо до неминучої депутінізації. Останнім часом його туманна роль стає більш очевидною: підтвердити в Україні тезу про те, що американці збираються покинути українців», – розповіла вона.

Валерій Соловей – російський історик, і так званий політичний аналітик, публіцист і громадський діяч. Прихильник тимчасової російської окупації Криму.

Народився у місті Щастя на Луганщині в родині енергетиків. Дитинство провів на Заході України в Бурштині на Івано-Франківщині. У підлітковому віці з батьками жив на Кубі.

Валерій Соловей із початком повномасштабної війни став доволі популярним серед українців на теренах YouTube. Соловей регулярно критикує чинну федеральну владу та особисто президента росії путіна. Проте він неодноразово виголошував, що вважає Крим територією рф. З початку російсько-української війни називає російські окупаційні війська на території Донецької та Луганської області України «ополченцями». А російську окупаційну адміністрацію – «Донецькою та Луганською республіками».

2 thoughts on “ЧИ НАСПРАВДІ ПУТІН ПОМЕР?

  1. м. Вінниця,Україна:в. Олекси Довбуша,б. 24-білоруси,небілоруси:спостерігає за всіма ними хтось???скільки?????Всім подобається їх поведінка,їхнім собутильникам?????????????Недавно на психолога лінії 0800500225 для них передали мені для спасіння суїцидних номер-в мобілкі пропав для спасіння суїцидних номер:мобільна компанія “Київстар”(то лапушння продивусом-узваком??????????)Хто непотрібніший з описаних повище вилупків?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *