РОСІЯНИ НА ДОНЕЧЧИНІ РОЗСТРІЛЯЛИ РОДИНУ З ДЕВ’ЯТИ ОСІБ

Війна Кримінал Україна

Російські військові розстріляли родину з дев’яти осіб у тимчасово окупованій Волновасі у Донецькі області. Серед убитих двоє дітей. Це підтвердив уповноважений Верховної Ради (омбудсмен) з прав людини Дмитро Лубінець.

За словами Лубінця, серед убитих були дівчинка-учениця 4 класу та хлопчик дошкільного віку.

«За попередніми даними, окупанти позбавили життя цілу сім’ю Капканець, які святкували день народження та відмовилися віддавати власне житло чеченським окупантам», – заявив омбудсмен.

Про цинічне вбивство також повідомляв радник мера окупованого Маріуполя Петро Андрющенко, посилаючись на інформаційний спротив на окупованих територіях. Андрющенко назвав розправу над цивільними найгучнішим злочином російських військ за час окупації.

Всупереч звичайному так звані російські «правоохоронні органи» на території так званої «ДНР» про злочин також повідомили, заявивши, що тіла людей знайшли з вогнепальними пораненнями в приватному будинку.

Telegram-канал ASTRA (заснований звільненою з нью-йоркської редакції російського телеканалу RTVI журналісткою Анастасію Чумаковою) з посиланням на місцевих жителів, сусідів і родичів убитих повідомив, що вбивство скоїв російський військовослужбовець.

«Убивство скоїв військовослужбовець ЗС РФ. З чоловіком Наташі він щось не поділив. Одразу приїхала верхівка, і вони почали намагатися приховати все, сусідам сказали – мовчати», – зазначає ASTRA.

Родичі жертв повідомили, що сім’ю вбили в п’ятницю, 27 жовтня, у день народження одного з родичів.

Крім сім’ї з чотирьох осіб (чоловіка Андрія і дружини Наталії, а також їхніх дітей – Насті та Микити) було вбито ще п’ятьох осіб, які перебували в будинку.

За версією трьох інших людей, їх вбили вночі, коли вони спали в ліжках.

В свою чергу, український блогер Денис Казанський вказав, що напередодні один з чоловіків Андрій Капканець посварився з кадировцями, які намагалися «віджати» його будинок. Ті вирішили помститися – приїхали під час святкування та вбили усіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *