ВМИРАЮЧИЙ ПУТІН: ЖДЕ СЕВАСТОПОЛЬ, ЖДЕ КАМЧАТКА, ЖДЕ КРОНШТАДТ…

Шизофренія Світ

Кількість запитів, пов’язаних зі «смертю» путіна, злетіла в десятки разів після того, як телеграм-канал «Генерал СРВ» поширив повідомлення про нібито його хворобу, а потім і смерть. Як показують дані російського сервісу «Яндекс. Підбір слів», запит «путін помер» у пошуковику вводили 417 495 разів.

У запитів «померлий путін» та «вмираючий путін» приблизно ті самі результати: 417 764 та 417 499 разів відповідно. У вересні словосполучення «путін помер» в «Яндексі» шукали в 30 разів рідше – всього 13500.

Найбільше новинами про «смерть» путіна цікавилися жителі Москви та Санкт-Петербурга (72 395 та 29 580 запитів відповідно). З регіонів за частотою запитів лідирують Краснодарський край (14 961 та Ростовська область (11 602 запити).

Пік запитів у Google про стан здоров’я путіна було зафіксовано у ніч проти 27 жовтня. За даними Google Trends, частота пошукових запитів «путін помер» у цей день перевищувала результати аналогічних сплесків упродовж минулих п’яти років.

Телеграм-канал «Генерал СРВ» пов’язують з російським істориком і так званим політичним аналітиком Валерієм Соловеєм. Навіщо останній розповсюджує чутки про смертельно хворого та померлого путіна, «Ми Вінничани» вже розповідали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *