У Вінниці продовжується скандал через смерть безпритульних собак біля обласної лікарні
У Вінниці розгорівся скандал після того, як 16 вересня 2025 року біля обласної лікарні імені М.І. Пирогова знайшли мертвими кількох безпритульних собак. Шокуюча подія миттєво сколихнула місто й переросла у гучний конфлікт, у центрі якого опинилися зоозахисники, керівництво медзакладу та правоохоронці. Нині поліція веде розслідування, а захисники тварин вимагають негайно встановити винних і суворо їх […]
Продовжити читання
