УСПІХИ ВІННИЦЬКОЇ КОМАНДИ ХК «ВІННИЦЯ 1981-МДЮСШ №1» З ХОКЕЮ НА ТРАВІ

Спорт

З 19 по 21 квітня на стадіоні Центрального парку ім. М. Леонтовича у Вінниці розгорнувся захоплюючий чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2008-2009 років народження. Команда ХК “Вінниця 1981-МДЮСШ № 1” вразила всіх, завоювавши “срібло” цього престижного турніру.

На турнірі змагалися чотири команди з міст Вінниця, Калинівка та Шостка (Сумська область). Незважаючи на складні погодні умови, всі спортсмени показали чудову гру, як зазначив тренер команди “ХК Вінниця 1981-МДЮСШ № 1” Олександр Кулеша.

“Наші хлопці вибороли перемогу над непередбачуваністю погоди, продемонструвавши, що справжній успіх народжується в серці колективу. Кожен гравець – невід’ємна ланка в цьому ланцюгу надійності та підтримки. Їх рішучість і пристрасть вражають”, – підкреслив тренер.

У результаті турніру були визначені найкращі гравці: воротар Назар Сушко з ХК “Вінниця 1981-МДЮСШ № 1”, нападник Дмитро Турочка з КДЮСШ “Барса” і гравець Юрій Злотник з ДЮСШ “Авангард”.

Директор спортивної школи № 1 Сергій Таранчук відзначив: “Наша команда заслужено отримала срібло. Ці змагання, незважаючи на несприятливі умови, були захопливими. Результати наших хокеїстів свідчать про їхню працьовитість та глибоку любов до цього виду спорту”.

Заключні результати матчів:

ОСДЮСШОР “Олімпія” – “ХК Вінниця1981-МДЮСШ № 1”: 0-8

КДЮСШ “Барса” – ДЮСШ “Авангард”: 5-3

“ХК Вінниця1981-МДЮСШ № 1” – КДЮСШ “Барса”: 3-3

ДЮСШ “Авангард” – ОСДЮСШОР “Олімпія”: 9-0

КДЮСШ “Барса” – ОСДЮСШОР “Олімпія”: 9-0

“ХК Вінниця1981-МДЮСШ № 1” – ДЮСШ “Авангард”: 2-2

Загальний підсумок чемпіонату:

КДЮСШ “Барса”, тренери В’ячеслав Махотков та Ігор Яковенко.

ХК “Вінниця1981-МДЮСШ № 1”, тренер Олександр Кулеша.

ДЮСШ “Авангард”, тренер Віталій Бондарчук.

ОСДЮСШОР “Олімпія”, тренери Сергій Бакум та Володимир Луцинкевич.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *