В ЛАТВІЇ НА ТУРНІРІ ВІННИЧАНИ ЗДОБУЛИ ТРИ “ЗОЛОТА”, ДВА “СРІБЛА” ТА “БРОНЗУ”

Спорт Вінничина

Виступи, які вимагають від спортсменів великої сили, гнучкості та тактичного мислення, недавно стали причиною гордості для Вінниці. Місцева борцівська команда представляла наше місто на міжнародному турнірі з вільної, жіночої та греко-римської боротьби у Ризі, Латвія. Підсумкові результати вражають: вихованці міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи “Вінниця” та спортивного клубу “Лідер” завоювали три золоті, дві срібні та одну бронзову медалі.

Тренерський штаб, в якому працюють Вячеслав Орлюк, Ігор Петрик, Артем Петрик, Вадим Голдзізький, Олександр Заєць, відіграв значущу роль у підготовці молодих спортсменів. Участь у змаганнях взяли команди з семи країн: України, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Фінляндії та Швеції.

“Наш тренерський склад відзначається високою якістю підготовки спортсменів до такого рівня змагань”, – зауважив Вячеслав Орлюк.

Також варто відзначити індивідуальні досягнення спортсменів: Данило Соловей (41 кг), Артур Карпенко (38 кг) та Роман Задорожний (62 кг) стали володарями “золота”. Срібні медалі вибороли Артур Шабанов (32 кг) та Анатолій Кириченко (62 кг), а бронзову медаль отримав Матвій Плахотнік (54 кг). У запеклій боротьбі Артем Савчук та Артем Янковий посіли 5-те місце.

Такі перемоги відзначають високий рівень тренувань та витримку українських спортсменів, що продовжують піднімати прапор України на міжнародних аренах.

______________________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *