ВІННИЧАНИН ЗДОБУВ СРІБЛО ТА БРОНЗУ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ “ВІДКРИТИЙ КАЛІБР ПОЛЬЩІ”

Спорт

Протягом періоду з 29 листопада по 4 грудня 2023 року у місті Білосток (Польща) тривали змагання, де Вінниччину представляли три видатних спортсмени: Олег Царьков, Дарина Лєбєдєва та Дар’я Волошина.

Олег Царьков, виявив високий рівень майстерності, завоювавши “срібло” у змаганнях із стрільби з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 метрів, де його суперником була представниця Херсону Дар’я Дудко.

У вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 10м., 60 пострілів) Царьков Олег продемонстрував вражаючі навички і в фінальній боротьбі здобув бронзову медаль.

Важливо відзначити, що ці змагання виступають як етап відбору до чемпіонату Європи 2024 року. Українська команда завоювала на цих змаганнях одну золоту, п’ять срібних та чотири бронзові медалі, підкреслюючи високий ступінь професіоналізму та таланту українських спортсменів.