“АНАЛ – ТАБУ”: “ГАЛЬ, ВІДКЛИКАЙ ОТУ Х…Ю”, – НАРДЕП ЯРЕМЕНКО – КОЛЕЗІ ТРЕТЬЯКОВІЙ, ЯКА РАЗОМ З БЕЗУГЛОЮ ЗАПРОПОНУВАЛА СКАНДАЛЬНИЙ ЗАКОН

Україна Шизофренія

Нардеп “Слуги народу” Богдан Яременко закликав колегу по фракції Галину Третьякову відкликати законопроект її авторства, яким пропонується довічно позбавляти волі осіб, які привласнюють державні функції.

Про це він повідомив у коментарях до посту Третьякової у Facebook.

“Галя, так ви ж пропонуєте карати не за посягання на конституційні функції президента чи інших посадових осіб (бо не лише президент може виступати від імені держави). Ви ж пропонуєте карати за “представлення України на міжнародних заходах”. Олімпіада – міжнародний захід. Виставки, симпозіуми – міжнародні заходи. Міжнародні організації (які створені урядами) також проводять заходи, куди запрошують “представляти свої країни” кого-завгодно. При цьому ви навіть не визначаєте, що у “привласнювачів” має бути злочинний умисел. Ви не пояснюєте, що має бути шкода суспільним чи державним інтересам, і в чому саме? Галь, я тебе поважаю. Відкликай оту х…ю”, – зазначив Яременко.

Яременко Богдан

Раніше нардепки “Слуги народу” Галина Третьякова та Мар’яна Безугла внесли законопроєкт про довічне позбавлення волі за привласнення державних функцій, зокрема представлення України на міжнародних заходах, перед уповноваженими особами іноземних держав, міжнародних організацій, у тому числі за допомогою листування, телефонних розмов без надання на те повноважень та погоджень. 

Народний депутат від “Слуги народу” Богдан Яременко широкому загалу став відомим декілька років потому завдяки гучному скандалу. Під час роботи в сесійній залі Верховної Ради він домовлявся у онлайн-мережі знайомств про зустріч за гроші з дівчиною.

Зокрема, Яременко читав анкету 32-річної жінки на ім’я Аліна, яка в анкеті повідомила переваги: ​​секс, зустріч, побачення. Дівчина вказала, що її не цікавлять відносини. Потім нардеп почав листуватися з нею:

  • Яременко: ... умови зустрічі з тобою?
  • ДівчинаПривіт. Місце твоє. Секс захищений, класика і орал. Анальний – табу. Година – 100 доларів. Дві години – 150. На ніч не залишаюся. Побажання можна…

Нардепка від “Слуги народу” Галина Третьякова відома скандальними законодавчими ініціативами пов’язаними з ліквідацією існуючого соціального захисту вразливих категорій громадян, а нардепка Мар’яна Безугла славиться безкінечнип потраплянням у скандали, які межують з відвертим безумством.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *