НАЙБІЛЬШЕ СКАРГ ЗЕЛЕНСЬКОМУ НАДХОДИТЬ З ВІННИЧЧИНИ

Загальна тема Вінниця Вінничина Зеленський

Протягом січня-вересня 2023 р. до президента України Володимира Зеленського надійшло 52707 звернень громадян, при цьому (з урахуванням колективних звернень) до очільника держави звернулося близько 1 млн. 127 тис. громадян, якими порушено 57971 різноманітне питання, в тому числі надійшло 3716 запитів на отримання публічної інформації. Із загальної кількості – 6234 звернення надійшли засобами електронного зв’язку, у тому числі через державну установу «Урядовий контактний центр».

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво президента України.

Як свідчить аналіз звернень громадян за територіальною ознакою, найбільше і найчастіше до Зеленського звертаються жителі Вінницької області, від яких в січні-вересні 2023 р. до Офісу президента надійшло 10124 листа, або 19,2% від загальної кількості звернень.

Вінничани в своїх листах до президента навряд чи порушують проблеми сезонних міграцій тушканчиків в Австралії та цікавляться, що Зеленський їсть на обід. Скоріш за все, люди скаржаться на усілякі негаразди та місцевих чиновників. І це якось не дуже корелюється з розповідями про Вінниччину, як найбільш комфортний регіон для ведення бізнесу, та Вінницю, як найкомфортніше для життя українське місто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *