7 РОКІВ ТЮРМИ ЗА ЗБУТ ПСИХОТРОПІВ: ПРОКУРАТУРА ВВАЖАЄ ЦЕ М’ЯКИМ ВИРОКОМ

Вінничина Кримінал Прокуратура

Суд визнав обґрунтованими доводи прокурора Вінницької окружної прокуратури та визнав винуватим 21-річного вінничанина у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України – незаконне придбання та зберігання з метою збуту психотропних речовин в особливо великих розмірах.

Прокурором доведено, що обвинувачений, систематично займався придбанням через Telegram-канал та зберіганням з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин – PVP та  МДМА (3,4-метилендіоксиметамфетамін), які планував збути у вигляді «закладок» на території міста. Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

Під час отримання чергового поштового відправлення з вмістом психотропних речовин зловмисник був затриманий правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України.

Під час особистого обшуку у чоловіка було вилучено особливо небезпечну психотропну речовину – PVP загальною масою 68,1465 г та 1,1244 г особливо небезпечної психотропної речовини МДМА.

Під час судового розгляду чоловік стверджував, що психотропні речовини зберігав для власного вживання, а не з метою збуту.

Суд визнав підсудного винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та призначив йому покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного на праві власності майна в дохід держави.  

Прокуратура категорично не погодилась із м’якістю призначеного судом покарання – готується апеляційна скарга.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *