У ВІННИЦІ ДО 14 РОКІВ ТЮРМИ ЗАОЧНО ЗАСУДИЛИ ТАК ЗВАНОГО «ПРОКУРОРА ЛНР» ШАТАЛОВА

Зрадники Суд

Вінницький міський суд заочний засудив до 14 років позбавлення волі за держзраду так званого «прокурора ЛНР» Андрія Шаталова.

Про це повідомила прес-служба Вінницького міськсуду, не називаючи прізвища засудженого.

За інформацією прес-служби, судом було встановлено, що Шаталов, будучи громадянином України, протягом травня 2022 р., з метою переслідування своїх особистих інтересів, маючи умисел на зайняття посади у правоохоронних органах окупаційної влади в Луганській області, вступив в злочинну змову з представниками окупаційних військ російської федерації, так званої «ЛНР», та в порушення вимог Конституції України та Законів України, добровільно, погодився на заняття посади в правоохоронному органі окупаційної влади в Луганській області.

«В подальшому, Шаталов, на початку травня 2022 р., добровільно, зайняв посаду – «керівника прокуратури Кремінського району луганської народної республіки», тобто зайняв посаду в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, після зайняття посади, вчинив дії щодо надання представникам іноземної держави – спецслужбам рф та зс рф, допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, а також здійснення повноважень прокурора в системі нелегітимних органів влади, створених представниками спецслужб рф на тимчасово окупованих територіях України. Таким чином, обвинувачений, вчинив протиправні умисні дії на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній безпеці України», – зазначили у прес-службі Вінницького міськсуду.⠀⠀⠀⠀⠀

⠀⠀⠀⠀За результатами судового розгляду суд визнав Андрія Шаталова у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 111 (державна зрада) та ч. 7 ст. 111-1 КК України (добровільне зайняття громадянином України посади в незаконних судових або правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території) та призначив йому покарання у виді 14 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування будь-яких рівнів на строк п’ятнадцять років та з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна в дохід держави.

За інформацією «Ми Вінничани», уродженець Краснодона, зрадник Андрій Шаталов – кандидат юридичних наук, майор поліції, молодший радник юстиції. Служив на посаді заступника начальника карного розшуку, був юрисконсультом на підприємствах. А після окупації росією частини Луганської області у 2014 р. став так званим «прокурором відділу нагляду за дотриманням законодавства у податковій сфері генпрокуратури ЛНР», потім заступником так званого «прокурора Жовтневого району Луганська з нагляду за поліцією», у 2016 р. – він був призначений так званим «прокурором міста Алчевська», а з 2017 р. став ще й заступником так званого «генерального прокурора ЛНР». У травні 2022 р. окупаційна влада призначила Шаталова так званим «керівником прокуратури Кремінського району ЛНР».

Колаборант Андрій Шаталов центром «Миротворець» ще у 2017 р. внесений у базу зрадників України.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

1 thought on “У ВІННИЦІ ДО 14 РОКІВ ТЮРМИ ЗАОЧНО ЗАСУДИЛИ ТАК ЗВАНОГО «ПРОКУРОРА ЛНР» ШАТАЛОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *