ГОЛОВА БАРСЬКОГО РАЙСУДУ ЗВИНУВАЧУЄ СБУ В НАМІРІ ДАТИ ЇЙ ХАБАРЯ

Вінничина СБУ Суд

Голова Барського райсуду Вінницької області Олена Питель повідомила, що співробітники СБУ планували скомпрометувати її. Однак «агент» силовиків прийшов до судді і розповів про плани СБУ.

Чергове повідомлення про спробу правоохоронних органів скомпрометувати суддю надійшло у Вищу раду правосуддя. На цей раз від голови Барського райсуду Вінницької області Олени Питель, якій днями стало відомо про спробу СБУ влаштувати провокацію та скомпрометувати її як суддю.

Олена Питель розповіла, що до неї, як до голови Барського райсуду, записався на прийом місцевий мешканець. Під час особистого прийому чоловік повідомив судді, що до нього неодноразово зверталися представники СБУ, які запропонували йому надати Олені Питель хабар. При цьому представники Служби безпеки запевняли громадянина, що особисто у нього, у разі «викриття» ним судді, ніяких проблем не буде.

На думку Олени Питель, дії співробітників СБУ можуть бути пов’язані зі справою по обвинуваченню місцевого мешканця Святослава Москальчука за ч. 2 ст. 436-2 КК (виготовлення, поширення матеріалів у яких міститься виправдовування, заперечення збройної агресії рф проти України), яка знаходиться на розгляді судді.

«Вважаю, що провокація хабара, тобто свідоме створення обставин і умов, що зумовлюють пропонування або одержання хабара, щоб потім викрити того, хто дав або взяв хабар, згідно зі ст. 370 КК України (провокація підкупу) має наслідком кримінальну відповідальність, як і готування до такого злочину», – зазначила Олена Питель у своєму повідомленні. Дії співробітників СБУ, на думку судді, були пов’язані як зі спробами підірвати авторитет правосуддя, так і намаганням завдати шкоду особисто Олені Питель.

Тепер оцінку подіям в Барському райсуді має надати Вища рада правосуддя.

Олена Питель працює суддею Барського районного суду з 2012 р., у січні 2023 р. її обрали головою цього суду.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *