НА ВІННИЧЧИНІ ПІДПРИЄМЕЦЬ НЕ ПЛАТИВ ЗА КОРИСТУВАННЯМ СТАВКОМ: ОБ’ЄКТ ПОВЕРНУЛИ В КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ

Вінничина Прокуратура

За сприяння Немирівської окружної прокуратури виконано рішення Погребищенського районного суду Вінницької області за позовом прокуратури про розірвання з підприємцем договору оренди земельної ділянки водного фонду та повернення водного об’єкта у комунальну власність Погребищенської міської ради.

Йдеться про ставок площею 9 га вартістю 207 млн грн, який у 2017 році підприємець отримав у строкове платне користування для рибогосподарських потреб.  Повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

Надалі, використовуючи майно громади в комерційних цілях, орендар не сплатив жодної копійки до бюджету, позбавивши його додаткових надходжень.

З огляду на це, прокуратура в судовому порядку ініціювала дострокове розірвання договірних відносин з підприємцем та стягнення несплаченої орендної плати. 

На сьогодні на виконання рішення суду до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесені відомості про розірвання договору оренди та стягнено заборгованість. 

За інформацією «Ми Вінничани», 25 січня 2017 р. між Вінницькою обласною держадміністрацією та ФОП з Погребища Олегом Сіренко було укладено договір оренди ставка площею 9,2773 га, який розташований за межами села Андрушівка Погребищенського району. Ставок був переданий у строкове платне користування Сіренку на 20 років для рибогосподарських потреб.
Відповідно до договору Олег Сіренко повинен був сплачувати орендну плату за воду (водний простір) в сумі 3458 грн. 53 коп. в рік та за земельну ділянку за місцем розташування ставка у розмірі 5,15% від нормативної грошової оцінки землі (10906 грн. 47 коп. в рік). Але за весь час оренди він сплатив лише у 2019 р. 6500 грн. Після звернення прокуратури у суд Сіренко погасив заборгованність за оренду, але це йому вже не допомогло.

_________________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *