НА ВІННИЧЧИНІ ВИЛУЧИЛИ КОНТРАФАКТНОЇ ПРОДУКЦІЇ НА 1 000 000 ГРН

Вінничина Кримінал

2 листопада під час проведення ряду обшуків правоохоронці документували злочинну діяльність двох мешканців Бершадської територіальної громади, пов’язану з збутом контрафактної продукції. Загалом було вилучено 10 тисяч пачок цигарок без марок акцизного податку, понад 600 літрів спирту та алкоголю невідомого походження.

У Гайсинському районі правоохоронці також успішно припинили діяльність нелегального обігу підакцизного товару на майже 1 мільйон гривень.

Два зловмисники у віці 56 і 63 років були затримані під час досудового розслідування, яке вело обласне управління поліції за участю працівників Вінницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. Дії зловмисників були кваліфіковані як незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування підакцизних товарів, що визначено за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України.

Під час обшуків і процесуальних дій було вилучено 10 тисяч пачок цигарок без марок акцизного податку, 620 пляшок алкоголю та 610 літрів спирту невідомого походження, а також 200 тисяч гривень та мобільні телефони. Загальна вартість вилученої підакцизної продукції на чорному ринку оцінюється близько в 1 000 000 гривень. Вилучені матеріальні докази були направлені на експертизу.

Відповідно до закону, за вчинені правопорушення передбачено покарання від шести до семи років позбавлення волі. Зараз проводиться слідство і розглядається питання щодо повідомлення підозри зловмисникам. Процесуальне керівництво у цьому досудовому розслідуванні веде Вінницька обласна прокуратура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *