СЛІДОМ ЗА ПОЛКОВНИКОМ ІЩЕНКО З ВІННИЧЧИНИ НА ЧЕРНІГІВЩИНУ ПОТЯГЛИСЯ ПІДПОЛКОВНИКИ

Вінничина Аналітика

23 жовтня 2023 р., нещодавно очоливший главк Нацполіції у Чернігівській області полковник поліції Іван Іщенко, переведений з аналогійної посади на Вінниччині, представив особовому складу двох виконуючих обов’язки районних начальників відділів – Прилуцького та Ніжінського. Вони виявились офіцерами, з котрими Іщенко працював, коли очолював поліцейські управління на Одещині та Вінниччині.

Призначений тимчасово виконуючим обов’язки начальника Прилуцького райвідділу поліції підполковник Василь Ободовський несе службу вже 20 років, має великий досвід оперативної та слідчої роботи. Перед призначенням на Прилуччину займав посаду заступника начальника відділу-начальника сектору кримінальної поліції Лиманського відділу поліції у Одеській області, а потім очолював Могилів-Подільський відділ поліції Вінницької області.

Призначений тимчасово виконуючим обов’язки начальника Ніжинського райвідділу поліції підполковник Володимир Цвігун пройшов шлях від дільничного офіцера до керівних посад. Раніше займав посади начальника Березівського районного відділу поліції в Одеській області та начальника Гайсинського райвідділу поліції у Вінницькій області.

2 thoughts on “СЛІДОМ ЗА ПОЛКОВНИКОМ ІЩЕНКО З ВІННИЧЧИНИ НА ЧЕРНІГІВЩИНУ ПОТЯГЛИСЯ ПІДПОЛКОВНИКИ

  1. Даааа Ц,Р,У КЕРУЄ ЧЕТко.. СПЕЦи НАРкоТРАФИКА добрались до ЧЕРНЬнігівських ГРАНиць АА…ІЩЕНКУ за ТО Що порозставляв (молдаВАН) ,,СВОЇХ,, у ВІнницькій обл.. НАгорода за ..ДобЛЕСТЬний ТРУД..знак ,,ПОЧЕТА,,? ? ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *