СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ВЕНДИЧАНСЬКУ ГРОМАДУ СТАТИ ВЛАСНИКОМ БЕЗХАЗЯЙНОГО МАЙНА

Вінничина Прокуратура Суд

За сприяння Могилів-Подільської окружної прокуратури виконано рішення Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області, постановлене за позовом прокуратури, про передачу безхазяйного нерухомого майна – гідротехнічної споруди у комунальну власність Вендичанської територіальної громади. Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

З 2017 року гідротехнічна споруда, яка складається з 12-ти елементів – мостів, каналів, дамби тощо, вартістю понад 57 млн грн числилася як безхазяйне нерухоме майно. Водночас орган місцевого самоврядування не вживав заходів щодо його передачі у комунальну власність. 

Тобто роками ніхто не відповідав за експлуатацію гідроспоруди, що могло спричинити настання негативних наслідків для водного об’єкта, на якому вона розташована. 

Загалом у 2024 році органами прокуратури Вінниччини подано 8 позовів (заяв) щодо гідротехнічних споруд на території області загальною площею 34,5 тис. м² вартістю 418 млн грн.

За інформацією “Ми вінничани”, мова йде про гідроспоруду, розташовану на території колишньої Плосківської сільської ради, а рішення про зобов’язання прийняти її у власність Вендичанської громади було прийняте судом ще 12 лютого 2024 року.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *