АКТОР ВЕКСЛЕР РОЗПОВІВ ПРО СТРАЖДАННЯ СВОЄЇ МАМИ ЧЕРЕЗ ТЕ, ЩО НАРОДИЛА ІДІОТА

Вінниця Війна Україна

Відомий російський актор Сергій Векслер, який родом з Вінниці та провів усе своє дитинство та юність в Україні, в інтерв’ю російському пропагандисту Борису Корчевникову розповів, як напередодні повномасштабної війни, яку проти України розв’язала РФ, силоміць вивіз свою матір в Росію.

Векслер зазначив, що у його матері не було вибору. Жінка залишилася одна, а тому актор просто змусив її переїхати до РФ. При цьому артист зазначив, що у минулому він навіть погрожував матері. Вони сперечалися про війну і події на Донбасі, а тому зараз Векслер намагається не піднімати такі теми.

«У нас це закрита тема. Ми це майже не обговорюємо. На щастя, родинні почуття все одно дозволяють нам знаходити спільну мову. Бували у нас і раніше конфлікти на цю тему. Я пам’ятаю, що ще років п’ять тому сказав: «Отримаєте усі, і ви, і ваші американці». Був великий скандал, у маминій київській квартирі. Якраз з приводу Донбасу ми сварилися», – пригадував актор.

При цьому Векслер визнав, що його мати все одно не «прогнулася». Жінка, як виявилося, все одно дивиться українські новини, шукає їх в інтернеті. Тому актор намагається її переконувати, проте похвалитися успіхами у «промиванні мізків» не може.

Векслер, який знімався в «Антикіллері», серіалі «Тайга. Курс на виживання» та багатьох інших кінострічках, відкрито підтримує путінський режим та поширює брехню Кремля, підіграючи роспропаганді. Він не раз повторював фейки, що Україна нібито «бомбила» Донбас і хотіла знищити його населення. Векслер публічно радів початку повномасштабного військового вторгненню Росії в Україну, він регулярно їздить у лікарні та військкомати, де хвалить російських військових і захоплюється тим, що вони відправляються на фронт вбивати українців. Векслер вважає українців і росіян «одним народом» і досі не може змиритися з розпадом СРСР. За його шизофренічною навіть для Росії версією СРСР розпався, бо у «лихі 90-ті» РФ була зайнята тим, що боролася з криміналом і випустила з-під контролю Україну, яка «під впливом Заходу» планувала проголосити свою незалежність.

1 thought on “АКТОР ВЕКСЛЕР РОЗПОВІВ ПРО СТРАЖДАННЯ СВОЄЇ МАМИ ЧЕРЕЗ ТЕ, ЩО НАРОДИЛА ІДІОТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *