ЧЕРГОВИЙ ВИННИЦЬКИЙ ДЕПУТАТ ВІД ЗАБОРОНЕНОЇ ПРОРОСІЙСЬКОЇ ПАРТІЇ ПОТРАПИВ У СКАНДАЛ

Вінниця Боротьба з корупцією Вінничина Кримінал

Депутат Верховної Ради від забороненої партії «Опозиційна платформа — за життя», вінничанин Ігор Кісільов задекларував користування квартирою на 350 квадратних метрів у люксовому житловому комплексі Diamond Hill в центрі Києва. Формально помешкання до цього придбала його 68-річна теща, але в лютому 2024 р. журналісти Bihus.Info показали, як з території комплексу виїжджає автівка, якою користується сам Кісільов.

Проросійський депутат після публікації розслідування показав люксову квартиру в своїй новій декларації. В документі йдеться про те, що Кісільов користується помешканням площею у понад 350 квадратних метрів з квітня 2023 р. Записане воно на Тамару Клімову, яка, судячи із соцмереж, є матір’ю дружини нардепа.

Вартість такої квартири, в залежності від ремонту, зараз сягає від 2 до 5 мільйонів доларів США. Водночас, її власниця Тамара Клімова нині офіційно не має ніякого бізнесу. Ще в лютому 2024 р. журналісти Bihus.Info зафіксували як Mercedes, оформлений на дружину Кісільова, виїжджає зі закритої території житловому комплексі Diamond Hill. Цією автівкою користується сам нардеп: наприкінці 2023 р. журналісти-розслідувачі проекту «Схеми»  зафіксували, як Кісільов приїжджає цим же Mercedes під Верховну Раду.

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило про початок моніторингу способу життя Ігоря Кісільова.

Як відомо, випускник Вінницького торговельно-економічного інституту, вінничанин Ігор Кісільов став депутатом Верховної Ради у 2019 р., як висуванець-списочник від партії «Опозиційна платформа — за життя». У 2020 р. під час місцевих виборів Ігор Кісільов очолив виборчий список кандидатів у депутати Вінницької обласної ради від «Опозиційної платформи — за життя». Але одразу після виборів написав заяву про відмову від депутатського мандату. Разом з Кісільовим таку ж заяву написала і Вікторія Літвінчук, заступниця директора ТОВ «Грандлітоїл». Після чого депутатські мандати за квотою «Опозиційної платформи — за життя» отримали Сніжана Войтко і Вікторія Поліщук (на той час тимчасово не працюючі). Але вже за кілька днів і Сніжана Войтко, і Вікторія Поліщук написали заяви й відмовились від своїх депутатських мандатів. Також заяву про відмову написала й Наталія Волкова, директорка ТОВ «СТИЛЬ Д». І тоді за черговістю депутатами Вінницької облради від «Опозиційної платформи — за життя» стали Денис Мазуренко, Роман Квітко та Олександр Царенко. При цьому, Роман Квітко на час отримання депутатського мандату був обвинувачуваним у груповому хуліганстві та умисному спричиненні тілесних ушкоджень середньої тяжкості (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 122 та ч. 2 ст. 296 КК). А Олександр Царенко зараз обвинувачується в ухиленні від військової служби та шахрайстві (ч. 4 ст. 409, ч. 2 ст. 190 КК України).

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *