ДЕПУТАТ ВІД УСГ ВІТЯ ПЕРЛОВ ПОТРАПИВ У СЕКС-СКАНДАЛ

Вінниця Аналітика Політика

Секс-скандали у кулуарах влади Вінниці стали вже традицією. І сьогоднішній випадок – не виключення. Депутат від «Стратегії Гройсмана» Вітя Перлов засвітився у скандалі із насиллям. Виявляється, він ще той домашній аб’юзер і регулярно знущався над своєю дружиною. З етичних міркувань ім’я дружини вказувати не будемо, адже вона і так потерпіла від дій «стратега». Якого ставлення чекати від цього депутата до громади, якщо він навіть у своїй сім’ї дебоширить?
Детальну історію шокуючого скандалу – читайте далі.

Публічні люди, скандали теж публічні…

Як суд двічі визнавав знакового повпреда молодіжного крила партії «Українська Стратегія Гройсмана» у Вінниці винним у домашньому насильстві.

Поліцейські відверто недолюблюють статтю 173-2, яка з’явилася в Кодексі України про адміністративні правопорушення (КУпАП) в 2003 р. Вона передбачає відповідальність за вчинення домашнього насильства. Але є юридичні нюанси, не кожний сімейний конфлікт чи сварку можна вважати насильством. І такі тонкощі в більшості випадків доводиться враховувати, маючи справу з контингентом, так би мовити, «низької соціальної відповідальності». Тобто з сімействами, де регулярні прояви любові відбуваються за однаковим сценарієм: сумісне розпивання алкоголю, п’яний скандал, виклик поліції.

Тим не менш, службі з протидії домашньому насильству Вінницького районного управлінні поліції (до його складу входить Лівобережне відділення та відділення з обслуговування Вінницького району) за рік доводиться реагувати на тисячу з гаком повідомлень щодо вчинення домашнього насильства, виносити більше сотні  термінових заборонних приписів і складати адміністративні протоколи на добру півтисячу осіб.

І ось тобі маєш, дружина відомого депутата міськради, який кандидат наук та доцент престижного технічного вишу, телефонує в поліцію, аби втихомирити чоловіка, що розходився, наче холодний самовар.

Поліція приїздить і робить свою рутинну справу. В результаті, постановою Вінницького міськсуду від 31 січня 2023 р. Віктора Перлова, а це саме його довелося заспокоювати поліцейським, визнано винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі) та застосовано до нього стягнення у виді символічного штрафу 170 грн. (значно дорожче Перлову став судовий збір – 536 грн. 80 копійок).

В березні 2023 р. Перлов спробував виправити імідж, ініціювавши оскарження судової постанови, аби домагтись її відміни та закриття провадження за відсутністю події і складу правопорушення. Бо якось воно недоречно з насильницьким бекграундом вчити уму-розуму студентів та продовжувати несамовиту боротьбу в соцмережах і деінде з «надлишковою шириною доріг» у Вінниці заради безпеки руху.

29 березня 2023 р. в Вінницькому апеляційному суді скарга була розглянута, але суд її не задовольнив, залишивши без змін постанову суду першої інстанції.

Тим не менш, Перлову треба віддати належне. Його промові в суді, навіть законспектованій сухою мовою протоколу, міг би позаздрити не тільки Цицерон, а, можливо, і сам Арестович.

Бешкет, який Перлов вчинив 16 грудня 2022 р. відносно своєї дружини, висловлюючись у присутності малолітніх дітей на її адресу нецензурною лайкою, за словами самого депутата, співробітниками поліції, шо його втихомирювали, був невірно інтерпретований.

«Була ситуація, коли він дійсно виражався нецензурно та на підвищених тонах у присутності своєї дружини (у квартирі також перебували двоє малолітніх дітей), – цитує слова Перлова судова постанова, – однак його слова жодним чином не стосувалися умисного вчинення будь-яких дій, пов`язаних із сімейним насильством, а несли лише інформативний характер про те, чому не працюють заклади торгівлі під час, наявної на момент конфлікту, повітряної тривоги. Визнав, що його емоції вийшли за межі допустимого, однак підставою цьому були стрес через військовий стан в країні та оголошену довготривалу повітряну тривогу…».

До речі, потерпіла зауважила в суді, що раніше також була схожа ситуація, коли з метою припинення конфлікту у сім`ї вона змушена була викликати до чоловіка працівників поліції, однак результати розгляду тієї справи їй невідомі. Жінка не заперечувала щодо задоволення апеляційної скарги депутата, тільки зазначила, що вона за мирне вирішення справи, так як з Перловим в березні 2023 р. розлучилась і з колишнім чоловіком більше не хоче мати ніяких справ.

(31 березня 2022 р. Вінницький міськсуд визнав Перлова винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, але у зв`язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення провадження у справі закрив).

І чого ви до того нещасного Перлова причепились, можливо, скаже хтось. Мовляв, всяке в житті буває.

Дійсно, буває всяке. Але де гарантія, що завтра депутат, перебуваючи в перманентному «стресі через військовий стан в країні», не почне виказувати свій «інформативний характер» і по відношенню до своїх виборців або на вулиці не почне кидатись на містян?

Довідка.

Віктор Перлов – доцент Вінницького національного технічного університету, кандидат технічних наук. Був помічником депутата Вінницької міськради 7 скликання(2015-2020 рр. ) Олександра Зєрщикова, на той час керівника Вінницького місцевого осередку «Об’єднання «Самопоміч». Перлов критикував дії міської влади щодо облаштування транспортних розв’язок в місті, за відсутність «острівців безпеки», не облаштовані пішохідні переходи та розташування парковок, аж поки в листопаді 2018 р. мер Вінниці Сергій Моргунов не призначив його своїм радником з питань дорожньої безпеки на громадських засадах. В 2020 р. Перлов «доріс» до депутата міськради від партії «Українська стратегія Гройсмана», під прапорами якої стара номенклатура Вінниці забезпечила собі монобільшість в органі самоврядування. Перлов в міскраді – секретар постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

1 thought on “ДЕПУТАТ ВІД УСГ ВІТЯ ПЕРЛОВ ПОТРАПИВ У СЕКС-СКАНДАЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *