22 РОКИ ТОМУ: ТОДІ ЦЕ БУВ НАЙБІЛЬШИЙ В ІСТОРІЇ ТЕРАКТ

Війна Світ Україна

Вранці 11 вересня 2001 р. 19 терористів-смертників ісламістської організації «Аль-Каїда», захопивши чотири пасажирські авіалайнери, спрямували два з них у північну та південну вежі Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку, третій літак викрадачі направили в будівлю Пентагону, розташовану неподалік від Вашингтону, а пасажири і команда четвертого авіалайнера, довідавшись про долю інших літаків, атакували терористів, в результаті чого лайнер потерпів катастрофу у безлюдному полі поблизу містечка Шанксвілл в штаті Пенсильванія.

Унаслідок дій терористів загинули 2 996 осіб, понад 6 000 людей отримали поранення. Цей теракт вважається найбільшим в історії за кількістю жертв. Хоча, почавши війну проти України, кремлівський фюрер Путін давно перевершив ісламістів і кількісно, і якісно, перетворивши масові вбивства людей на рутинну, буденну функцію свого режиму.

У травні 2011 р. силами американського спецпризначення організатора теракту 11 вересня ватажка «Аль-Каїди» Осаму бен Ладена було виявлено і вбито в Пакистані. Коли буде вбито організатора масового терору проти українців, справжнього терориста №1 – питання відкрите.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *