У РЕСТОРАНІ “АРТАЛЬ” ПОБИЛИСЯ СБУшники З ВІЙСЬКОВИМ ЧЕРЕЗ ЗАБОРОНЕНИЙ ШАНСОН

Кримінал Вінниця

У суботу, 4 листопада, в ресторані “Арталь” виник конфлікт між двома компаніями. В одній з них були працівники військової контррозвідки СБУ з Києва, а в іншій — військовий.

Причина конфлікту, який призвів до бійки, полягала в тому, що після закінчення музичного супроводу у ресторані, гості почули, як із VIP-зали розпочав грати російський шансон, зокрема пісні Круга. Люди, які святкували день народження військового, звернули увагу на це і зробили зауваження. Проте, гості, офіціанти та адміністрація ресторану відмовилися реагувати на ці зауваження. Це спричинило невдоволення та розгорнулося в бійку.

Гості звернулися за допомогою до охорони ресторану та поліції, але реакція була м’яко кажучи неадекватною. Навіть після виклику швидкої допомоги для постраждалих, ніхто не вибачився, і бійка тривала. Постраждали чоловіки з однієї з компаній, включаючи військового, стоматолога і юриста. Також був ще один постраждалий зі струсом мозку.

Ця ситуація призвела до відкриття кримінального провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Усі учасники конфлікту і бійки встановлені, і проводяться слідчі дії. Відповідну інформацію надали пресслужба поліції Вінницької області.

__________________________________________________

Нагадаємо, що редакція “Ми Вінничани” запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо “гострі” питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *