НА ВІННИЧЧИНІ ЗА ВИХІДНІ ПОЛІЦІЯ РОЗШУКАЛА ТА ПОВЕРНУЛА 7 ЗНИКЛИХ ДІТЕЙ

Вінниця

На щастя, діти не стали жертвами злочину і наразі перебувають вдома. Протягом вихідних днями поліція Вінниччини успішно розшукала та повернула додому 7 дітей, які були пропавшими.

24 вересня було повідомлено про зникнення 12-річної дівчинки. Вона виїхала з села Ободівка Гайсинського району у напрямку міста Бершадь, але не дісталася до місця призначення. Мати дитини звернулася в поліцію зі скаргою на зникнення доньки.

На пошуки дівчинки були спрямовані зусилля правоохоронців району та обласного рівня, включаючи кінологів, оперативників, Патрульну поліцію та ювенальну поліцію.

Виявилося, що в день зникнення дівчинку на автобус посадила вихователька, а мав був зустріти брат у Бершаді. Проте учениця вийшла раніше потрібної зупинки, а потім вирішила повернутися назад пішки в Ободівку. Там її і зустріли поліцейські, які відвезли дитину до батьків.

Також за вихідні правоохоронці упродовж години від моменту отримання повідомлення розшукали та повернули додому ще шістьох дітей.

Нагадуємо, що в разі зникнення дитини важливо негайно повідомити на спецлінію 102. Піклуйтеся про своїх дітей та будьте уважні, щоб запобігти подібним ситуаціям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *