ПОВНИЙ ПОДОЛЯКА

Вінниця Зрадники Суд

Як вже повідомляли «Ми Вінничани» з посиланням на прес-службу Вінницької обласної прокуратури, Вінницький міськсуд заочно засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна блогера-мільйонника, який виправдовує збройну агресію рф та розповсюджує антиукраїнську пропаганду.

Додатково зазначаємо, що 24 січня 2024 р. Вінницьким міськсудом за вчинення низки злочинів проти України (ч. 2 ст. 109, ч. 1 ст. 110, ч. 2 ст. 111, ст. 436, ч. 2 ст. 436-2 КК України) був засуджений блогер Юрій Подоляка.

Юрій Подоляка народився 21 лютого 1975 р. у місті Суми. Громадянин України. Був власником приватного підприємства «Метасистеми сервіс» з основним видом діяльності «ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення».

У 2004 р. брав участь у Помаранчевій революції, але у 2013 р. почав озвучувати у своєму блозі та статтях проросійські наративи. Із початком вторгнення росії на Донбас та анексії Криму у 2014 р. виїхав до росії, де наразі знаходиться і зараз та займається поширенням фейків та пропаганди за допомогою соціальних мереж, зокрема через Telegram, та Youtube, вдаючи із себе «військового експерта». У своїх «репортажах» Подоляка «оточував» Київ, «брав» Харків та поширював іншу неправдиву інформацію про перебіг війни росії проти України.

Зокрема, Юрій Подоляка був присутнім на розрекламованій зустрічі кремлівського диктатора путіна із т. з. «воєнкорами», що відбулася 13 червня 2023 р. На відміну від інших російських пропагандистів-«воєнкорів», Подоляка, який має у соцмережах 2,7 млн. читачів, жодного разу не з’являвся на лінії фронту. Та і навіщо, фантазії про щоденні перемоги окупаційної армії, які так подобаються путіну, можна ретранслювати і не підіймаючи дупи з підмосковного дивану.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *