ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКВИКОНКОМ НАГОРОДИВ КРАЩІ ОСББ ЦІННИМИ ВОГНЕГАСНИКАМИ

Вінниця

Здається вінницькому міськвиконкому вдалося схрестити слона і тремтливу лань – було вирішено нагородити десять кращих міських об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та управляючих компаній багатоквартирних будинків цінними подарунками у вигляді порошкових вогнегасників.

Вогнегасники вирішено придбати за рахунок коштів, закладених у програму «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій», а саме – за рахунок видатків, передбачених у розділі «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Вінницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

В той же час, міськвиконком рекомендував об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків обладнати дарованими цінними подарунками укриття, які знаходяться за вказаними міськвиконкомом адресами.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *