ГРОЙСМАН, СЛІДЧИЙ КОМІТЕТ РОСІЇ І ВАЖКІ НАРКОТИКИ

Війна Шизофренія

Якби речники слідчого комітету росії ще десять років тому не зарекомендували себе виключно переповідачами марень, котрі виникають після вживання важких наркотиків, можна було б подумати, що екс-прем’єр-міністр Володимир Гройсман, про існування якого на більшій частині України всі вже давно забули, наняв цих навіжених казкарів, аби нагадати про себе.

Слідчий комітет росії раніше вже багато чого такого «нарозслідував», що ні на яку голову не налазить. Так, інший екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк виявився не «ботаніком в окулярах», а справжнім Рембо, ветераном війни у Придністров’ї та ветераном Чеченських війн, який власними руками доправив на той світ десятки росіян. А «льотчиця» Надія Савченко, яка потрапила у полон, випавши п’яною з бронетранспортера, виявилася здатною з пораненою рукою, з рюкзаком і біноклем підстрибнути на 7 метрів до першої сходинки вежі «Київстару» і залізти на 30-метрову мачту діаметром 72 сантиметри, аби звідти корегувати вогонь.

Тепер слідком «добрався» і до Гройсмана. На оперативній нараді в Маріуполі, куди приїхав комсомольсько-комуністичний номенклатурник часів СРСР, а нині голова слідчого комітету росії Олександр Бастрикін, окупанти висунули звинувачення «за скоєння обстрілів та інших злочинів проти миру та безпеки людства на території Донецької та Луганської народних республік» колишньому голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману, колишньому міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну, колишньому міністру інформаційної політики України Юрію Стецю.

За версією клоунів Бастрикіна, Гройсман, Клімкін та Стець, як члени Ради національної безпеки і оборони України підтримали рішення про проведення на Донбасі антитерористичної операції «проти мирного цивільного населення», та взяли участь у керівництві зазначеною операцією.

Все це виглядає як новини з божевільні. Як за суттю, так і за фактажем. Рішення про початок антитерористичної операції на Сході України було ухвалене Радою національної безпеки і оборони України (РНБО) 12 квітня 2014 р. Це рішення було прийняте після того, як російський диверсійний загін на чолі з Ігорем Гіркіним 12 квітня 2014 р. захопив Слов’янськ, Краматорськ та низку менших населених пунктів Донецької області. Ввечері 12 квітня РНБО ухвалила рішення про початок антитерористичної операції без введення воєнного стану із залученням Збройних сил України. Рішення було оголошено наступного дня, а сама операція почалася 14 квітня 2014 р.

На той час у складі РНБО не було ані Гройсмана, ані Клімкіна, ані Стеця.

27 лютого 2014 р. на той час мер Вінниці Володимир Гройсман зайняв посаду віце-прем’єр-міністра — міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, але у склад РНБО його ніхто не включав. Лише після позачергових парламентських виборів, ставши головою Верховної Ради 27 листопада 2014 р., Гройсман був введений у склад РНБ указом тодішнього президента України Петра Порошенка.

«Орли» Бастрикіна з окупованого Маріополя повідомили, що вживають заходи до розшуку Гройсмана та арешту. Але здається, що слідчому комітеті росії вживають щось інше. Бо разом із заходами щодо встановлення місцезнаходження Гройсмана, окупанти рапортують про розшук понад 3100 «найманців», відносно яких у розпорядженні так званого «слідства» є ніби-то відомості про участь у бойових діях на боці України. Переважна більшість цих невидимих окрім контори Бастрикіна найманців прибули із США (816), Канади (719), Великобританії (694) та Грузії (712).

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *