КОМПАНІЯ КОЛИШНЬОГО КАРТКОВОГО «КАТАЛИ» АХМЕТОВА ДОПОМАГАЄ ЗСУ ДУРИТИ РОСІЙСЬКИХ ВОЯК

Війна Україна

Російська окупаційна армія знищила в Україні кілька сотень муляжів – точних копій новітніх американських і європейських військових розробок. Про це повідомляє CNN.

«Україна активно підміняє гаубиці, танки, міномети та радари макетами, щоб змусити російські війська даремно витрачати дрони, ракети і снаряди», – йдеться в публікації CNN.

Виробництвом муляжів займається гірничо-металургійна монополія олігарха Ріната Ахметова «Метінвест». За словами представника компанії, після кожного влучення ЗСУ віддають їм уламки: якщо муляж був знищений – злуда спрацювала.

Мета виробництва фейкового озброєння — врятувати життя і обманом змусити росіян змарнувати свої дорогі дрони-камікадзе, снаряди та ракети.

«Війна коштує дорого, і нам потрібно, щоб росіяни витрачали гроші на використання дронів та ракет для знищення наших приманок», – пояснюють в «Метінвесті».

До 4 млн. доларів США коштує 155-міліметрова закордонна гаубиця М777, яка зараз активно застосовується на фронті, а «Метінвест» робить її муляж із звичайних каналізаційних труб за тисячу доларів.

Підраховано, що вже знищено сотні муляжів. «Ми обліковуємо не кількість вироблених муляжів, а кількість знищених, і це для нас головне. Чим більше буде знищено наших обманок, тим краще для нас», — пояснюють в «Метінвесті».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *