НА ТУЛЬЧИНЩИНІ ВИЯВИЛИ НЕЗДЕТОНОВАНІ УЛАМКИ РОСІЙСЬКОГО БЕЗПІЛОТНИКА

Війна Вінничина

Після повідомлення від жителів Тульчинщини про знайдений предмет, схожий на безпілотник, співробітники поліції 15 березня 2024 р. у полі виявили залишки збитого російського «Шахеда» з нездетонованою бойовою частиною.

Про це повідомила прес-служба главку Нацполіції у Вінницькій області.

Вибухотехніки поліції закликають людей не наближатися до таких об’єктів.

За словами заступника начальника вибухотехнічної служби поліції Вінниччини Валентина Мельника, вага нездетонованої бойової частини складає близько 50 кг. Уламки дрона розлетілись у радіусі 200 м.

– Навіть попри те, що безпілотник був збитий, небезпека від нього не менша. Тому просимо людей не нехтувати особистою безпекою: під час повітряної тривоги перебувати в укриттях, а при виявленні потенційно небезпечного предмета одразу телефонувати 101 та 102, – закликає поліцейський.

За словами поліцейської прес-служба, після відповідного документування, частини дрона будуть вилучені та знищені.

Як відомо, внаслідок ворожої атаки в ніч на 15 березня 2024 р. рашистський збитий «Шахед» зманеврував у житловий будинок Вінницького району, що привело до загибелі і пораненню багатьох людей.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

https://i.ytimg.com/an_webp/ikhsKHysKBc/mqdefault_6s.webp?du=3000&sqp=CKil1a8G&rs=AOn4CLDz7K70WomopSoolsFeX-BMSoFaaA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *