У ОЛІГАРХА АХМЕТОВА ВИЗНАЛИ ЗНИЩЕННЯ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ДРЕС

Війна Вінничина Економіка Україна

Виконавчий директор енергохолдингу ДТЕК Дмитро Сахарук офіційно підтвердив те, про що на Вінниччині неофіційно і так здогадувались: 22 березня під час найбільшого з початку повномасштабного вторгнення обстрілу росіянами енергосистеми України, Ладижинська ДРЕС була фактично знищена.

«Дуже багато руйнувань в енергетиці, перш за все, постраждала генерація. Ми втратили 50% встановленої потужності. Постраждали дві наші станції: Бурштинська і Ладижинська», – розповів Сахарук в інтерв’ю виданню «Економічній правді».

За словами виконавчого директора ДТЕК, на цих двох ТЕС постраждали всі блоки. Вони зазнали різного ступеня руйнації: від повної до понад 50%.

«Загалом по країні дуже серйозна руйнація, яка буде вимагати навіть не місяців на відновлення. Можливо, один-два блоки почнуть працювати раніше, але загалом це 6, 12, 24 місяці або навіть більше. Поступово будемо відновлювати… Зараз критично необхідні трансформатори. Нам потрібно близько десяти одиниць», — додав він.

Як відомо, у ніч із 21 на 22 березня 2024 р. російські війська випустили по енергосистемі України понад півтори сотні ракет і дронів.

Ладижинська ДРЕС є структурним підрозділом «ДТЕК Західенерго», яке входить у енергохолдинг ДТЕК олігарха Ріната Ахметова.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *