У РІВНОМУ ЗАСУДИЛИ МІНОМЕТНИКА ЗСУ, ЯКИЙ ЗАКЛИКАВ РОЗСТРІЛЯТИ УСІХ ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ

Війна ЗСУ

Дубровицький районний суд Рівненської області визнав уродженця міста Сарни Рівненської області, мінометника ЗСУ Олександра Копчика винним у публічних закликах до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу. Солдат ЗСУ закликав зробити те, що зробив головний герой серіалу «Слуга народу» Василь Голобородько, якого зіграв нинішній президент України Володимир Зеленський, тобто розстріляти усіх депутатів Верховної Ради України.

Військовий був незадоволений владою в Україні, а також значними втратами, які несли збройні сили. Приблизно 28 липня 2022 р., перебуваючи за місцем військової служби в Рівненській області, він записав на свій телефон відеоролик. У відео він закликав у насильницький спосіб, із застосуванням зброї, знищити представників законодавчої гілки державної влади в Україні, а саме 450 депутатів Верховної Ради.

Того ж дня військовослужбовець надіслав цей відеоролик знайомому, який займає активну громадську позицію і адмініструє групи в соціальних мережах. Останній нібито не ознайомився зі змістом відеозапису, не знав про злочинний умисел товариша і поширив його на власній сторінці у соцмережі ТікТок.

В один із днів кінця липня 2022 р. відео військовослужбовця за невстановлених обставин з’явилося в інших соціальних мережах та групах, зокрема в одному телеграм-каналі.

У судовому засіданні чоловік визнав повністю, щиро розкаявся. Підтвердив, що зняв відео і надіслав знайомому, щоб той розмістив його у ТікТок. І одразу через два дні попросив товариша видалити цей відеозапис.

Тепер зробив для себе відповідні висновки, дуже шкодує, що так зробив. Просив суворо його не карати, не позбавляти волі і врахувати, що він має на утриманні двох малолітніх дітей п’яти і семи років.

Військовослужбовець Олександр Копчик раніше несудимий, за місцем несення служби характеризується позитивно, є учасником бойових дій. Його засудили до 1 року позбавлення волі умовно, звільнивши від відбуття покарання на такий же строк.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *