УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ НА ДОНЕЧЧИНІ ЗВІЛЬНИЛИ КЛІЩІЇВКУ

Війна Україна

Українські військові успішно звільнили населений пункт Кліщіївка на Донеччині, розташований всього за сім кілометрів від міста Бахмут. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ, Ілля Євлаш.

“Ми підтверджуємо, що Кліщіївка тепер контролюється нашими військами, зокрема, 80-ю десантно-штурмовою бригадою, 5-ю штурмовою бригадою та бригадою “Лють”. Населений пункт Кліщіївка тепер знову у владі України”, – підкреслив Ілля Євлаш.

“Ми, воїни 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, 5-ої окремої штурмової бригади та Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України “Лють”, успішно виконали завдання і звільнили населений пункт Кліщіївка в Донецькій області від російських окупантів. Проте російські війська продовжують атакувати Кліщіївку з різних видів озброєння. Ми стоїмо міцно і впевнено, оскільки ця земля належить нам”, – заявив один із військових

Кліщіївка, розташована лише за 7 кілометрів від Бахмута на південному фланзі, має важливу стратегічну висоту. Бої за контроль над цим населеним пунктом розпочалися в листопаді 2022 року під час протистояння російським наступальним силам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *