«ВІННИЦЬКИЙ СЛІД» В СПРАВІ СБУШНИКА КУЛІНІЧА, КОТРОГО ЗВИНУВАЧУЮТЬ В ДЕРЖЗРАДІ

Війна Зрадники СБУ

Шевченківський районний суд міста Києва почав розглядати по суті справу за обвинуваченням колишнього керівника Головного управління СБУ в Автономній Республіці Крим Олега Кулініча. Йому інкримінується низка злочинів, серед яких державна зрада, участь у злочинній організації, залишення місця військової служби і незаконне заволодіння зброєю.

Випускник академії ФСБ рф Кулініч не визнає звинувачення за всіма пунктами. Свою справу він вважає вдалою операцією спецслужб РФ, що спрямована не тільки проти нього, а й на дискредитацію вищого керівництва Україна, включно з президентом Володимиром Зеленським.

Справа Кулініча деяким чином пов’язана з Вінниччиною.

Так, Кулініч і його захисники кажуть, що насправді керівництво країни знало про плани росіяни заздалегідь. А проти нього свідчать СБУшники, які покинули службу і ховалися і пиячили в гуртожитках на Вінниччині.

Крім того, наступного ж дня після повномасштабного вторгнення російської армії в Україну, дізнавшись про загрозу оточення Києва, Кулініч розпорядився, щоб особовий склад евакуювався до міста Бар Вінницької області. Сам він залишався у Києві до 2 березня.

Більш докладно про розпочатий судовий процес над Кулінічем повідомляє видання «Судовий репортер».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *