ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ З ВІННИЧЧИНИ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ВІД ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЗА ОБОРОНУ ХАРКОВА
Сьогодні Сергій Борзов голова Вінницької ОДА вручив нагороди від Президента України військовослужбовцям з Вінниччини. За мужність та відвагу в захисті інтересів України під час російської агресії та за оборону Харкова медаллю «За військову службу Україні» нагороджені: На фронті Олександр був двічі поранений. Попри молодий вік, захисники гідно виконували надскладні та відповідальні бойові завдання. __________________________________________ Нагадаємо, […]
Продовжити читання
