7 КВАРТИР, БУДИНОК І ВМW: «АНТИМОНОПОЛЬНОГО» КИРИЛЕНКА ПІДОЗРЮЮТЬ У НЕЗАКОННОМУ ЗБАГАЧЕННІ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Боротьба з корупцією Прокуратура

НАБУ і САП повідомили про підозру у незаконному збагаченні на 56,2 млн. грн. та брехню у декларації нинішньому очільнику Антимонопольного комітету Павлу Кириленку, який з липня 2019 р. по вересень 2023 р. очолював Донецьку обласну військову адміністрацію.

З 2020 по 2023 рр., у тому числі під час повномасштабної війни, Кириленко став власником 21 об’єкту нерухомості та люксового авто, записавши все на родичів своєї дружини.

Серед набутого майна:

  • 7 квартир у Києві та Ужгороді загальною площею майже в 700 кв. метрів;
  • будинок на понад 220 кв. метрів та 2 земельні ділянки під Києвом;
  • 2 гаражних бокси;
  • 6 машиномісць;
  • 3 нежитлових приміщення площею понад 190 кв. метрів;
  • автомобіль ВМW Х3.

Загальна вартість активів – 61,7 млн. грн. Різниця між вартістю цих активів і коштами, якими володіла родина, і лягла у основу підозри.

Першими виявили можливе незаконне збагачення Кириленка журналісти проекту «Схеми» («Радіо Свобода»). Розслідувач Георгій Шабаєв встановив, що родичі чиновника не мали бізнесу і не отримували достатніх офіційних доходів, щоб все це придбати. Своє розслідування Георгій Шабаєв назвав: «Як родина ставленика Зеленського Кириленка «обросла» елітним майном на 70 мільйонів під час війни». Що саме такий заголовок
найкраще відображає статус-кво Кириленка, з’ясувалось дуже швидко. Навіть після гучного розслідування про незрозумілі статки посадовця, Кириленка включали до складу делегації, яка вела перемовини про вступ України до ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *