РЕВІЗІЯ ВЛАДИ ПО-ВІННИЦЬКИ: МАХІНАТОР ПАВЛОВСЬКИЙ ВОЛІЄ АРЕШТУ МАХІНАТОРА БОНДАРЯ

Боротьба з корупцією Вінниця Вінничина Прокуратура Шизофренія

Один достойник із татком намутив більше 14 га землі на узбережжі водоймища у Лука-Мелешківській громаді, і, побудувавши там базу відпочинку, стриже купони. Інший достойник із зятем намутив 3,4 га землі на узбережжі водоймища у Іллінецькій громаді, і, побудувавши там базу відпочинку, теж не старцює. При цьому перший волає на всю Іванівську, що він борець з корупцією, і вимагає негайно відправити другого до буцегарні. Мабуть вінничани погано молились, тому і мають таких антикорупціонерів.

Повідомлення прес-служб прокуратури і ДБР про висунуті підозри багаторічному очільнику Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолію Бондарю викликали неабияку рефлексію у Віталія Павловського, який себе називає журналістом, громадським діячем і борцем з корупцією. Причому, «антикорупціонер» збудився так, як не збуджуються ані завсідники Порнохабу, ані шанувальники квашеної капусти, котрим принесли замість білокачанної її морську тезку.

Правоохоронці звинувачують Анатолія Бондаря, зокрема, у організації злочинної схеми з незаконною передачею у користування на 49 років лісової ділянки площею 3,4 га Дашівського лісництва фірмі зятя з подальшим будівництвом на цій землі відпочинкового комплексу.

«Анатолій Омелянович не хоче в СІЗО, тому зліг в лікарню», – розпереживався Віталій Павловській у соцмережах на сторінках створеної їм спільноти, яку він охрестив «Ревізія влади», тобто співзвучно з назвою заснованої разом з дружиною громадської організації.

Далі Павловський став бідкатись, що екс-головний лісник Вінниччини «має отримати заставу у 2 млн. гривень… І якщо доведуть провину – то 8 років тюрми».

«Але Бондаря ніяк не можуть привезти до суду і взяти під варту, бо ж дуже захворів. Цирк та й годі», – іронізує Павловський і називає Бондаря «типовим Пшонкою», який «обікрав країну. І має за це відповісти».

Раніше Павловський розповів, як ходив до Бондаря з дружками та пояснював, «що так робити не потрібно».

«Доведіть справу до фіналу!», – закликав Віталій Павловський Вінницьку обласну прокуратуру і слідчі органи.

Такий заклик потребує всебічної підтримки. Але з маленьким уточненням щодо доведення до фіналу і кримінальної справи щодо самовільного зайняття земельної ділянки та самовільного будівництва (ч. 1 ст. 197-1 КК України) фірмою Віталія Павловського у прибережно-захисній смузі озера в 10-ти км від Вінниці на Тиврівському шосе.

Засноване Павловським приватне підприємство «Хлібозахист» (тато Віталія значиться його директором) майже за схемою «лісника» Бондаря за символічну плату отримало у Лука-Мелешківської сільради 14 гектарів озера та земель навколо нього в оренду до 2034 р. Тільки на відміну від родичів Бондаря, сім’я Павловських вже встигла побудувати на «відлахмаченій» землі відпочинковий комплекс.

Зліва – відпочинковий комплекс, який будує на узбережжі водоймища у Іллінецькій громаді сім’я корупціонера Бондаря, справа – відпочинковий комплекс, який збудувала на узбережжі водоймища у Лука-Мелешківській громаді сім’я «антикорупціонера» Павловського. Дивись не переплутай!

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *